16.11.2021 17:04
Поділитися

Головні інсайти ефіру Свободи слова на ICTV від 15.11.2021- як це було

Головні інсайти ефіру Свободи слова на ICTV від 15.11.2021- як це було

Україна не виключає можливості вторгнення Росії наприкінці грудня – на початку січня, коли увесь світ піде на різдвяно-новорічні канікули. 

За іншим сценарієм, напад можливий наприкінці зими – на початку весни 2022 року, коли, як розраховують у Кремлі, Україна буде в енергетичній, економічній та політичній кризі. 

Проте наша армія перебуває у постійній готовності оборонятися і відбивати атаки – запевнила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

У нас немає розбіжностей ні по фактах, ні по цифрах. У нас є розбіжності в інтерпретації цих цифр і в прогнозах.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, який напередодні у Брюсселі мав зустрічі з очільниками МЗС Франції та Німеччини розповів, що в Євросоюзі й в НАТО налаштовані дуже серйозно щодо нарощування російських військ на українському кордоні та вже скоординували чіткі дії, як економічно та політично протистояти можливій військовій ескалації. 

Росії буде скомуніковано дуже чітко: військова ескалація для Росії матиме тяжкі наслідки. І це важливий захід стримування РФ. Потрібно змушувати Росію сідати за стіл і домовлятися, а не брязкати зброєю. 

Також по темі: 1000 грн за вакцинацію введено із запізненням? Володимир Гройсман про серйозні загрози для українців Гібридна світова війна на українському кордоні — Свобода слова на ICTV від 15.11.2021 Путін погрожує війною? Інтерв'ю з Павлом Клімкіним | ЕКСКЛЮЗИВ

Саме з мігрантів на білоруському кордоні може розпочатись масштабна операція наступу на Україну з боку Росії – вважає радник Голови Офісу Президента Олексій Арестович.

Представник партії “Голос” Сергій Рахманін переконаний, що білорусько-український кордон потрібно було укріплювати давно. Він розкритикував роботу РНБО. 

Демаркація кордону – це не просто поставити стовпчики. Це шляхи, смуга, станції спостереження, рови, ціла низка! Кордон має бути розумним, але, на великий жаль, у нас кордону з Білоруссю не приділялось достатньо уваги. 

Усі гості студії  зійшлись на тому, що Україні нині найбільше потрібно розробити чіткий план оборони й вжити невідкладних заходів для безпеки нашої країни. Днями Міністр оборони Олексій Резніков у Вашингтоні матиме зустріч з очільником Пентагону. 

Авторка: Ірина Шлепніна, Факти ICTV

16.11.2021 17:04

Топ-відео

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ