УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: Вадим Карп’як – Про зруйнований будинок, закінчення війни і майбутнє України

“Мені шкода дитячих фотографій, моїх та моєї дружини. У хаті залишився альбом. Мені не шкода речей, це наживне. А фотографії вже не відновиш”. Ведучий Свободи слова на ICTV та один з ведучих Єдиних новин Вадим Карп'як проживав у Бучі до початку повномасштабної війни. За останньою інформацією в будинок влучив снаряд. З 24 лютого він так і не зміг відвідати домівку. Про евакуацію сім’ї, бачення майбутнього України та про підхід до новин в умовах війни розповів Володимиру Павлюку. Дивіться інтервʼю просто зараз на нашому сайті!

Вадим Карп’як – Про зруйнований будинок, закінчення війни і майбутнє України

0 Коментувати

“Мені шкода дитячих фотографій, моїх та моєї дружини. У хаті залишився альбом. Мені не шкода речей, це наживне. А фотографії вже не відновиш”.

Ведучий Свободи слова на ICTV та один з ведучих Єдиних новин Вадим Карп’як проживав у Бучі до початку повномасштабної війни. За останньою інформацією в будинок влучив снаряд.

З 24 лютого він так і не зміг відвідати домівку. Про евакуацію сім’ї, бачення майбутнього України та про підхід до новин в умовах війни розповів Володимиру Павлюку.

Дивіться інтервʼю просто зараз на нашому сайті!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.04.2022 16:18

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: