УКР
ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
УКР

Video: Свобода слова — повний випуск від 21.02.2022

Свобода слова на ICTV від 21.02.2022 - дивіться онлайн. Як жартували на Мюнхенській конференції у кулуарах, у кожного політика має бути своя Мюнхенська промова. У Президента Володимира Зеленського вона відбулася в суботу, це серйозна заявка. Про це ми теж будемо говорити у Свободі слова, але звичайно основне питання: що робитиме Росія, Україна та Захід найближчими днями, які фактично є вирішальними для безпеки всього світу. Про це йшлося й у промові Президента. Якщо гарантії за Будапештським меморандумом не працюють, то будь-які гарантії не працюють, і це руйнує всю безпекову систему світу. Війною лише в Україні, як дехто думає, не обмежиться. Сьогоднішня Свобода слова присвячена цій темі. Ми чекаємо, що до нас з Вашингтона доєднається міністр закордонних справ, міністр оборони, чекаємо на людей, які відповідають за ухвалення рішень з українського боку. Намагатимемося зрозуміти, як жити в цій ситуації та що буде навіть не найближчими тижнями, а днями, якщо не годинами.  

Свобода слова — повний випуск від 21.02.2022

0 Коментувати

Свобода слова на ICTV від 21.02.2022 – дивіться онлайн.

Як жартували на Мюнхенській конференції у кулуарах, у кожного політика має бути своя Мюнхенська промова.

У Президента Володимира Зеленського вона відбулася в суботу, це серйозна заявка.

Про це ми теж будемо говорити у Свободі слова, але звичайно основне питання: що робитиме Росія, Україна та Захід найближчими днями, які фактично є вирішальними для безпеки всього світу.

Про це йшлося й у промові Президента.

Якщо гарантії за Будапештським меморандумом не працюють, то будь-які гарантії не працюють, і це руйнує всю безпекову систему світу.

Війною лише в Україні, як дехто думає, не обмежиться.

Сьогоднішня Свобода слова присвячена цій темі.

Ми чекаємо, що до нас з Вашингтона доєднається міністр закордонних справ, міністр оборони, чекаємо на людей, які відповідають за ухвалення рішень з українського боку.

Намагатимемося зрозуміти, як жити в цій ситуації та що буде навіть не найближчими тижнями, а днями, якщо не годинами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.02.2022 00:17

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: