Три роки Євромайдану: що далі? Свобода слова 21.11.2016

Україна ознаменувала річницю Революції Гідності, а в студії «Свободи слова» гості та експерти повертаються на три роки назад і згадують події Майдану, їх причини та наслідки, надії та розчарування. Дивись повний випуск програми «Свобода слова» від 21 листопада 2016 року.

Головним питанням до аудиторії було: «Чи підтримуєте ви європейський вектор України»? 68% глядачів відповіли «так», 32% – «ні».

Дискусія почалась з прямого включення з Гааги Юрія Луценка, генерального прокурора України. Він розповів про успіх переговорів з Європейським комітетом щодо безвізового режиму для України – однією з головних цілей Революції на Майдані три роки тому. Сам Луценко знаходиться у Міжнародному кримінальному суді стосовно злочинів, що були скоєні проти учасників Революції Гідності. Пан Луценко підкреслив, що 152 особи вже фігурують у відкритих судових справах як обвинувачені, але ті, хто віддавав приказ стріляти, й досі ховаються у Москві.

Міністр культури України, Євген Ніщук, згадав як відбувалися події Революції зі своїх власних спогадів. Він виказав думку, що саме стало каталізатором об’єднання мільйонів людей заради спільних надій та сподівань щодо майбутнього, а також як та ситуація відрізняється від сьогоднішньою.

Мустафа Найєм із партії «Блок Петра Порошенка» вів пряме включення з міста Бонн і розповідав про те, чому єдина команда лідерів революції розвалилася , коли вони прийшли до влади. Він наголосив, що під час Революції у політичних діячів не було іншого вибору, окрім як спілкуватися з народом напряму, а зараз вони ховаються по кабінетам і розмовляють з українцями через ЗМІ та прес-секретарів.

Сергій Висоцький з партії «Народний фронт» критикував дії протестантів на Майдані три року тому, зокрема зауважуючи, що мирними їх не можна назвати ніяким чином.

Дивись повний випуск «Свободи слова» від 21 листопада 2016 року, присвячений Революції Гідності. 

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ