УКР
УКР

Video: Сироїд: Світ боїться Росії – Свобода слова, 20.03.2017

Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради України, виступаючи у програмі «Свобода слова» на ICTV розповідала присутнім про дострокове припинення нею нещодавнього засідання Верховної Ради, коли в сесійну залу увійшли люди в військовій формі,та про відсутність офіційного статусу окупованих територій в нашій країні. Також під час виступу Оксани Сироїд в студії відбулась бурхлива дискусія протягом якої гості студії обговорювали питання про те хто і яким чином веде «гібридну» війну в Україні. Підсумовуючи свій виступ, Заступник Голови Верховної Ради України наголосила на тому, за що саме вона особисто несе відповідальність щодня перед громадянами та державою.

Сироїд: Світ боїться Росії – Свобода слова, 20.03.2017

0 - 0 Коментувати

Оксана Сироїд, заступник Голови Верховної Ради України, виступаючи у програмі «Свобода слова» на ICTV розповідала присутнім про дострокове припинення нею нещодавнього засідання Верховної Ради, коли в сесійну залу увійшли люди в військовій формі,та про відсутність офіційного статусу окупованих територій в нашій країні.

Також під час виступу Оксани Сироїд в студії відбулась бурхлива дискусія протягом якої гості студії обговорювали питання про те хто і яким чином веде «гібридну» війну в Україні.

Підсумовуючи свій виступ, Заступник Голови Верховної Ради України наголосила на тому, за що саме вона особисто несе відповідальність щодня перед громадянами та державою.

21.03.2017

Дивіться на ICTV

  • Богдан Родович

    Кажуть, народ гідний уряду, який має… Щодо Уряду – не скажу. А от такого сирогівноїдного парламенту – 100%!


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору