УКР
УКР

Video: Свобода слова: Перші 6 місяців прем’єра Гройсмана (24.10.2016)

Володимир Борисович Гройсман почав свою політичну кар’єру в ролі міського голови Вінниці. У 2014 року він отримав посаду віце-прем’єр-мінстра України – відповідав за  регіональний розвиток, будівництво та житлово-комунальне господарство. Протягом року і п’яти місяців займав позицію Голови Верховної Ради України. На даний момент Володимир Гройсман – діючий 16-й прем’єр-міністр України. 14 квітня 2016 року Гройсман офіційно прийняв посаду прем’єр-міністра України, замінивши на ній Арсенія Яценюка. Які завдання ставились перед новим прем’єр-міністром на наступні пів року та чи були вони досягнуті за цей час? У своїй вступній промові в ефірі ток-шоу «Свобода слова» Гройсман зазначив, що минулі шість місяців не були простими, адже уряд мав зорганізуватись заново та розібратись з незакінченими справами попереднього уряду. Своїм головним досягненням він назвав велику кількість проведених реформ, підкреслюючи важливість продовжувати рухатись в напрямку змін, об’єднуючи сили Кабміну, Парламенту та Президента. Серед припущених помилок Володимир Борисович виділив недостатність змін у сферах охорони здоров’я та управління державними підприємствами. Також прем’єр-міністр зауважив, що хоче швидше та ефективніше реформувати митницю. Володимир Борисович наполягав, що кризу вдалось зупинити і на даний момент в Україні намічається економічне зростання, або, радше, відновлення. Відповідаючи на питання експертів, він пояснював деякі прийняті урядом реформи, підкреслюючи, що недавно прийнятий законопроект про спецконфіскації напрямлений саме на те, щоб повернути до бюджету країни вкрадені 40 млрд. гривень. Гройсман також розповів про особливості інших прийнятих Кабміном законопроектів, їх мету та ймовірний позитивний вплив на країну. Зараз перед 16-им прем’єр-міністром України постає ще більше складних завдань: ухвалення бюджету на наступний рік, опалювальний сезон, проведення реформ і загальне підвищення соціальних стандартів. Які плани та пріоритети ставить собі голова виконавчого уряду країни? Чи позитивний його прогноз щодо кожного з важливих завдань на наступні шість місяців чи рік? Та як будуть співпрацювати три головних гілки правління України між собою? Дізнайся більше у повному випуску «Свободи слова» від 24 жовтня 2016 року.

Свобода слова: Перші 6 місяців прем’єра Гройсмана (24.10.2016)

0 Коментувати

Володимир Борисович Гройсман почав свою політичну кар’єру в ролі міського голови Вінниці. У 2014 року він отримав посаду віце-прем’єр-мінстра України – відповідав за  регіональний розвиток, будівництво та житлово-комунальне господарство. Протягом року і п’яти місяців займав позицію Голови Верховної Ради України. На даний момент Володимир Гройсман – діючий 16-й прем’єр-міністр України.

14 квітня 2016 року Гройсман офіційно прийняв посаду прем’єр-міністра України, замінивши на ній Арсенія Яценюка. Які завдання ставились перед новим прем’єр-міністром на наступні пів року та чи були вони досягнуті за цей час?

У своїй вступній промові в ефірі ток-шоу «Свобода слова» Гройсман зазначив, що минулі шість місяців не були простими, адже уряд мав зорганізуватись заново та розібратись з незакінченими справами попереднього уряду. Своїм головним досягненням він назвав велику кількість проведених реформ, підкреслюючи важливість продовжувати рухатись в напрямку змін, об’єднуючи сили Кабміну, Парламенту та Президента. Серед припущених помилок Володимир Борисович виділив недостатність змін у сферах охорони здоров’я та управління державними підприємствами. Також прем’єр-міністр зауважив, що хоче швидше та ефективніше реформувати митницю.

Володимир Борисович наполягав, що кризу вдалось зупинити і на даний момент в Україні намічається економічне зростання, або, радше, відновлення. Відповідаючи на питання експертів, він пояснював деякі прийняті урядом реформи, підкреслюючи, що недавно прийнятий законопроект про спецконфіскації напрямлений саме на те, щоб повернути до бюджету країни вкрадені 40 млрд. гривень. Гройсман також розповів про особливості інших прийнятих Кабміном законопроектів, їх мету та ймовірний позитивний вплив на країну.

Зараз перед 16-им прем’єр-міністром України постає ще більше складних завдань: ухвалення бюджету на наступний рік, опалювальний сезон, проведення реформ і загальне підвищення соціальних стандартів. Які плани та пріоритети ставить собі голова виконавчого уряду країни? Чи позитивний його прогноз щодо кожного з важливих завдань на наступні шість місяців чи рік? Та як будуть співпрацювати три головних гілки правління України між собою?

Дізнайся більше у повному випуску «Свободи слова» від 24 жовтня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.10.2016 13:14

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: