УКР
УКР

Video: Свобода слова: 5 головних реформ, які Володимир Гройсман проанонсував на 2017 рік

Спікером "Свободи слова" на ICTV був Андрій Рева, міністр соціальної політики Україн, який відзначив необхідність запровадження 5-ти ключових реформ в Україні. Він наголосив на вкрай важливому реформуванні обчислення пенсій. Адже ця реформа передбачає збільшення розміру пенсійного забезпечення, відновлення соціальної справедливості, встановлення чітких залежностей розміру пенсій від заробітку і ліквідацію дефіциту пенсійного фонду за рахунок розширення кількості платників єдиного соціального внеску. Фінансова система України, на думку народного депутата, голови фракції ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, на грані краху, третина державного бюджету зникла у людей середнього класу, які зберігали свої гроші в ліквідованих банках – ось такі результати роботи Валерії Гонтаревої. Запропонувала зняти закон про індексацію пенсій і заробітних виплат та податок з працюючих пенсіонерів. Народний депутат, заступник голови фракції «Народній фронт» Андрій Іванчук висловив необхідність створення базового урядового законопроекту, погодженого міжнародною спільнотою для формування більшості у парламенті під ті чи інші норми. У створенні власної української моделі ринку землі допоможе міжнародний досвід. Такий закон, на його думку, захищатиме права українських громадян та даватиме розвиток аграрного сектору. Автономна діяльність лікарняних закладів — ось що стане ефективним у реформуванні медичної галузі, за словами Олега Березюка, народного депутата, голови фракції «Об’єднання «Самопоміч». Він зазначив про інноваційну базову систему МОЗ, при якій держава зобов’язана платити, перш за все, за лікування невідкладних станів та первинну медичну допомогу. А система референтного ціноутворення допоможе у боротьбі з фармакологічною мафією. Виступаючий Олексій Гончаренко, народний депутат, заступник голови фракції «БПП» закликав припинити фінансування закладів та почати виділяти кошти на лікування конкретної людини. Лікування інфекційних, онкологічних захворювань, надання медичної допомоги дітям та усіх невідкладних станів — ось що у результаті реформування безоплатно зобов’язана гарантувати держава. На думку Віктора Кривенка, заступника голови комітету з питань бюджету, державних підприємств в Україні бути не повинно. Невелика частина стратегічних підприємств, як Банкнотно-монетний двір, порохові заводи все ж мають належати державі. Решту необхідно перетворити на корпорації. Він пояснив, у чому саме допоможуть нам стратегічні іноземні інвестори. Дивіться повний випуск програми «Свобода слова» про необхідність створення ринку землі від 10 квітня 2017 року.

Свобода слова: 5 головних реформ, які Володимир Гройсман проанонсував на 2017 рік

0 Коментувати

Спікером “Свободи слова” на ICTV був Андрій Рева, міністр соціальної політики Україн, який відзначив необхідність запровадження 5-ти ключових реформ в Україні. Він наголосив на вкрай важливому реформуванні обчислення пенсій. Адже ця реформа передбачає збільшення розміру пенсійного забезпечення, відновлення соціальної справедливості, встановлення чітких залежностей розміру пенсій від заробітку і ліквідацію дефіциту пенсійного фонду за рахунок розширення кількості платників єдиного соціального внеску.

Фінансова система України, на думку народного депутата, голови фракції ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, на грані краху, третина державного бюджету зникла у людей середнього класу, які зберігали свої гроші в ліквідованих банках – ось такі результати роботи Валерії Гонтаревої. Запропонувала зняти закон про індексацію пенсій і заробітних виплат та податок з працюючих пенсіонерів.

Народний депутат, заступник голови фракції «Народній фронт» Андрій Іванчук висловив необхідність створення базового урядового законопроекту, погодженого міжнародною спільнотою для формування більшості у парламенті під ті чи інші норми. У створенні власної української моделі ринку землі допоможе міжнародний досвід. Такий закон, на його думку, захищатиме права українських громадян та даватиме розвиток аграрного сектору.

Автономна діяльність лікарняних закладів — ось що стане ефективним у реформуванні медичної галузі, за словами Олега Березюка, народного депутата, голови фракції «Об’єднання «Самопоміч». Він зазначив про інноваційну базову систему МОЗ, при якій держава зобов’язана платити, перш за все, за лікування невідкладних станів та первинну медичну допомогу. А система референтного ціноутворення допоможе у боротьбі з фармакологічною мафією.

Виступаючий Олексій Гончаренко, народний депутат, заступник голови фракції «БПП» закликав припинити фінансування закладів та почати виділяти кошти на лікування конкретної людини. Лікування інфекційних, онкологічних захворювань, надання медичної допомоги дітям та усіх невідкладних станів — ось що у результаті реформування безоплатно зобов’язана гарантувати держава.

На думку Віктора Кривенка, заступника голови комітету з питань бюджету, державних підприємств в Україні бути не повинно. Невелика частина стратегічних підприємств, як Банкнотно-монетний двір, порохові заводи все ж мають належати державі. Решту необхідно перетворити на корпорації. Він пояснив, у чому саме допоможуть нам стратегічні іноземні інвестори.

Дивіться повний випуск програми «Свобода слова» про необхідність створення ринку землі від 10 квітня 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.04.2017 13:57

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: