УКР
УКР

Video: Свобода слова – 20.02.2017

Цього разу в студії Свободи слова обговорювали протести Єгора Соболєва та Семена Семенченко щодо блокади окупованих територій. Вони закінчилися сутичкою з поліцією, а в Свободі слова вирішено обговорити якою стала Україна після трьох років від Революції гідності? Дивись новий випуск програми Свобода слова від 20.02.2017! Міністр культури Євген Ніщук розповідав про те, як питання мови використовують для маніпуляції людьми, їх роз’єднання. Він зауважив, що мова – не є проблемою в Україні сама по собі, але є її роблять такою зацікавлені в цьому люді. Ніщук підсумував, що культура повинна об‘єднувати людей, особливо в такий час. Заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Євген Соболєв розповів, чому їх протест зібрався саме в неділю та пояснив, чому багато його однопартійців не підтримали протест жодним чином. Він нагадав, що законопроект про тимчасово окуповані території був розроблений ще в 2014 році, але саме зараз суспільство стало зацікавлено в ньому по справжньому. Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук виступив проти протестів Соболєва. На його думку, блокадами та протестами можна тільки погіршити й без того напружену  ситуацію в Україні. Він підкреслив, що підривання залізничних колій і спонукання до протестів більше схоже на дії ворожих диверсантів, ніж патріотів. Адвокат сімей Небесної сотні Євгенія Закревська обурилась тим, що про судовий процес над винуватцями в гибелі протестантів Майдану згадують тільки, коли це вигідно. Наприклад, на річницю. Не зважаючи на те, що юридична боротьба йде всі ці роки, ні ЗМІ, ні політичні діячі не звертали на неї особливою уваги. Дивись новий випуск програми Свобода слова від 20.02.2017!

Свобода слова – 20.02.2017

0 Коментувати

Цього разу в студії Свободи слова обговорювали протести Єгора Соболєва та Семена Семенченко щодо блокади окупованих територій. Вони закінчилися сутичкою з поліцією, а в Свободі слова вирішено обговорити якою стала Україна після трьох років від Революції гідності? Дивись новий випуск програми Свобода слова від 20.02.2017!

Міністр культури Євген Ніщук розповідав про те, як питання мови використовують для маніпуляції людьми, їх роз’єднання. Він зауважив, що мова – не є проблемою в Україні сама по собі, але є її роблять такою зацікавлені в цьому люді. Ніщук підсумував, що культура повинна об‘єднувати людей, особливо в такий час.

Заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Євген Соболєв розповів, чому їх протест зібрався саме в неділю та пояснив, чому багато його однопартійців не підтримали протест жодним чином. Він нагадав, що законопроект про тимчасово окуповані території був розроблений ще в 2014 році, але саме зараз суспільство стало зацікавлено в ньому по справжньому.

Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук виступив проти протестів Соболєва. На його думку, блокадами та протестами можна тільки погіршити й без того напружену  ситуацію в Україні. Він підкреслив, що підривання залізничних колій і спонукання до протестів більше схоже на дії ворожих диверсантів, ніж патріотів.

Адвокат сімей Небесної сотні Євгенія Закревська обурилась тим, що про судовий процес над винуватцями в гибелі протестантів Майдану згадують тільки, коли це вигідно. Наприклад, на річницю. Не зважаючи на те, що юридична боротьба йде всі ці роки, ні ЗМІ, ні політичні діячі не звертали на неї особливою уваги.

Дивись новий випуск програми Свобода слова від 20.02.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.02.2017 12:28

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: