УКР
УКР

Video: Рева: Праця українців – недооцінена – Свобода слова, 24.10.2016

Гість «Свободи слова» за 24.10.2016 Андрій Рева, міністр соціальної політики, підвів підсумки своєї діяльності в Міністерстві за останні шість місяців. Андрій Рева на початку свого виступу наголосив, що низька комунікація із суспільством була  – не пояснювали людям необхідність тих чи інших кроків. Саме тому найбільшим досягненням міністр назвав підписання Генеральної угоди між урядом, профспілками і організаціями роботодавців. Під час своєї доповіді Рева пояснив, чому паперовий прожитковий мінімум відрізняється від реального на понад 1000 грн.  Крім того, дав відповіді на запитання експертів студії. Наприклад, чи буде передбачено збільшення соціальних виплат у бюджеті чи це підвищення реалізується за рахунок резервів державних інституцій? Які шляхи зменшення дефіциту пенсійного бюджету? Та чому розрив між мінімальною заробітною платою та прожитковим мінімумом – найкращий стимул, щоб піти працювати? Які ж кардинальні зміни, на думку пана Реви, відбулися за півроку в міністерстві соціальної політики - дивіться в новому сюжеті «Свободи слова» від  24.10. 2016.

Рева: Праця українців – недооцінена – Свобода слова, 24.10.2016

0 Коментувати

Гість «Свободи слова» за 24.10.2016 Андрій Рева, міністр соціальної політики, підвів підсумки своєї діяльності в Міністерстві за останні шість місяців.

Андрій Рева на початку свого виступу наголосив, що низька комунікація із суспільством була  – не пояснювали людям необхідність тих чи інших кроків. Саме тому найбільшим досягненням міністр назвав підписання Генеральної угоди між урядом, профспілками і організаціями роботодавців. Під час своєї доповіді Рева пояснив, чому паперовий прожитковий мінімум відрізняється від реального на понад 1000 грн.  Крім того, дав відповіді на запитання експертів студії. Наприклад, чи буде передбачено збільшення соціальних виплат у бюджеті чи це підвищення реалізується за рахунок резервів державних інституцій? Які шляхи зменшення дефіциту пенсійного бюджету? Та чому розрив між мінімальною заробітною платою та прожитковим мінімумом – найкращий стимул, щоб піти працювати?

Які ж кардинальні зміни, на думку пана Реви, відбулися за півроку в міністерстві соціальної політики – дивіться в новому сюжеті «Свободи слова» від  24.10. 2016.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.10.2016 12:06

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: