УКР
УКР

Video: Радник Зеленського про дебати кандидатів та чому команда уникає пресу

Гість програми «Свобода слова» на ICTV від 15 квітня 2019  -  Олександр Данилюк.  Радник кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського зазначив про майбутнє громадянське суспільство та представників, що готові змінити Україну на краще. Торкнулися теми дебатів  у токсичному інформаційному середовищі, а також релігійної проблематики на території держави. Тема випуску: тиждень до 2 туру. Що пропонують кандидати і хто очолить країну – ось основні теми, які обговорювали гості та експерти у студії Свободи слова. Дивіться повний випуск програми «Свобода слова» від 15 квітня 2019 року.

Радник Зеленського про дебати кандидатів та чому команда уникає пресу

0 Коментувати

Гість програми «Свобода слова» на ICTV від 15 квітня 2019  –  Олександр Данилюк. 

Радник кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського зазначив про майбутнє громадянське суспільство та представників, що готові змінити Україну на краще. Торкнулися теми дебатів  у токсичному інформаційному середовищі, а також релігійної проблематики на території держави.

Тема випуску: тиждень до 2 туру. Що пропонують кандидати і хто очолить країну – ось основні теми, які обговорювали гості та експерти у студії Свободи слова.

Дивіться повний випуск програми «Свобода слова» від 15 квітня 2019 року.

16.04.2019 00:32

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору