УКР
УКР

Video: Політична осінь. Версія Кабміну – Свобода слова, 04.09.2017

Перший випуск нового сезону політичного ток- шоу «Свобода слова» торкнувся гострої для України теми – теми реформування. Головним гостем програми став Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр доповідав про досягнення його уряду і подальші плани  на найближчий час. Він наголосив на важливості та необхідності змін в таких галузях, як: медицина, освіта та пенсійна програма. У прямому ефірі тему обговорювали також перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, а також  запрошені експерти. Чи оптимістично налаштований Володимир Гройсман та в якому стані знаходяться запропоновані реформи дивіться в першому випуску осіннього сезону ток- шоу «Свобода слова».  

Політична осінь. Версія Кабміну – Свобода слова, 04.09.2017

0 Коментувати

Перший випуск нового сезону політичного ток- шоу «Свобода слова» торкнувся гострої для України теми – теми реформування. Головним гостем програми став Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр доповідав про досягнення його уряду і подальші плани  на найближчий час. Він наголосив на важливості та необхідності змін в таких галузях, як: медицина, освіта та пенсійна програма.

У прямому ефірі тему обговорювали також перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, а також  запрошені експерти.

Чи оптимістично налаштований Володимир Гройсман та в якому стані знаходяться запропоновані реформи дивіться в першому випуску осіннього сезону ток- шоу «Свобода слова».

 

05.09.2017 15:45

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору