УКР
УКР

Video: Націоналізація ПриватБанку. Свобода слова 19.12.2016

Нацбанком та урядом України оголошена націоналізація ПриватБанку. Чому приватний банк вирішили передати до рук держави?  Як пройде перехід власництва банку? Та чого очікувати клієнтам ПриватБанку? Відповіді на ці питання ви дізнаєтесь у новому випуску програми Свобода слова від 19 грудня 2016 року. Головне питання до аудиторії програми було: Чи підтримуєте ви націоналізацію ПриватБанку. 39% відповіли «так», а 61% відповіли «ні». Першою на трибуні виступала голова Національного банку України Валерія Гонтарєва. Вона розповіла про те, що націоналізація Приватбанку готувалася декілька років, а також назвала головною причиною такого кроку – незважену кредитну політику банку. Президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала розповів, що для іноземних інвесторів націоналізація Приватбанку не стала сюрпризом, а, навпаки, позитивним кроком. Адже власники цього банку не раз порушували закон, віддаючи 50% кредитів пов’язаним з їх бізнесом обличчям. Крім того, пан Фіала наголосив, що власник Приватбанку намагався шантажувати уряд наслідками «недружньої» націоналізації найкрупнішого банку країни. Голова правління Райффайзен банку Аваль Володимир Лавренчук підкреслив, що націоналізація ПриватБанку була очікуваною. Всі, хто цікавився фінансовою темою, знали про це вже декілька років, адже не можна так довго порушувати закони та поширювати монополізацію без всіляких перешкод. Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що у державному бюджеті були передбачені 166 млрд гривень на докапіталізацію Приватбанку, а також що це відбувається за підтримкою МВФ, Світового банку та європейських інвесторів. Як пройде націоналізація Приватбанку, дізнайтеся в новому випуску Свободи слова від 19 грудня 2016 року.

Націоналізація ПриватБанку. Свобода слова 19.12.2016

0 Коментувати

Нацбанком та урядом України оголошена націоналізація ПриватБанку. Чому приватний банк вирішили передати до рук держави?  Як пройде перехід власництва банку? Та чого очікувати клієнтам ПриватБанку? Відповіді на ці питання ви дізнаєтесь у новому випуску програми Свобода слова від 19 грудня 2016 року.

Головне питання до аудиторії програми було: Чи підтримуєте ви націоналізацію ПриватБанку. 39% відповіли «так», а 61% відповіли «ні».

Першою на трибуні виступала голова Національного банку України Валерія Гонтарєва. Вона розповіла про те, що націоналізація Приватбанку готувалася декілька років, а також назвала головною причиною такого кроку – незважену кредитну політику банку.

Президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала розповів, що для іноземних інвесторів націоналізація Приватбанку не стала сюрпризом, а, навпаки, позитивним кроком. Адже власники цього банку не раз порушували закон, віддаючи 50% кредитів пов’язаним з їх бізнесом обличчям. Крім того, пан Фіала наголосив, що власник Приватбанку намагався шантажувати уряд наслідками «недружньої» націоналізації найкрупнішого банку країни.

Голова правління Райффайзен банку Аваль Володимир Лавренчук підкреслив, що націоналізація ПриватБанку була очікуваною. Всі, хто цікавився фінансовою темою, знали про це вже декілька років, адже не можна так довго порушувати закони та поширювати монополізацію без всіляких перешкод.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що у державному бюджеті були передбачені 166 млрд гривень на докапіталізацію Приватбанку, а також що це відбувається за підтримкою МВФ, Світового банку та європейських інвесторів.

Як пройде націоналізація Приватбанку, дізнайтеся в новому випуску Свободи слова від 19 грудня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.12.2016 12:24

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: