УКР
УКР

Video: Куди попрямує Україна з безвізом? Свобода слова, 15.05.2017

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Президент України Петро Порошенко. За його словами, Мальта відіграє велику роль адвоката України в Європейському союзі. Разом з Президентом Європарламенту Президент планує підписати на Мальті остаточні документи по безвізовому режиму з ЄС. Цей історичний документ має вступити в силу через 20 днів після підписання.Петро Порошенко розповів, що намагання Росії розколоти нашу державу виявилися невдалими, нашій державі вдалося вистояти, у тому числі у кібервійні. Тому на угоді з асоціацією і безвізовому режимі ми не будемо зупинятися. Президент розповів, що українці одержують 14 тисяч біометричних паспортів на добу. З боку держави також проводяться заходи щодо здешевлення закордонних подорожей для українців. Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Народний депутат, фракція партії «Опозиційний блок», Михайло Папієв. Він вважає що, приймаючи пенсійну реформу, потрібно запитати думки громадян. Політична криза полягає у тому, що немає коаліції – конституційної норми. Народний депутат розповів, що населення України на сьогодні складає від 34 до 36 мільйонів громадян. У цьому, він вважає, повинен зізнатися Уряд. Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Народний депутат, ВО «Батьківщина» Іван Крулько. Він назвав пенсійне забезпечення українців найнижчим в Європі. Крулько вважає, що при безвізовому режимі з цієї причини українці не матимуть багато можливостей подорожувати. Також він висловив стурбування щодо проведення пенсійної реформи. Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Перший заступник Голови Верховної Ради України. Вона розповіла, що питання миру в Україні піднімається в багатьох країнах світу. А наші військові сьогодні захищають безпеку всього європейського континенту. Вона назвала тему звільнення заручників найболючішою для влади: тих, хто знаходиться на окупованих територіях, і тих, хто перебуває в тюрмах РФ. На сьогодні на окупованих територіях знаходиться 128 українських громадян. Допомога евакуйованим вузам, спрощення отримання документів для новонароджених на окупованих територіях – ці питання активно вирішує Перший заступник ВР. Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Народний депутат, фракція партії «Народний фронт» Ігор Лапін. Він вважає, що відправити ЦВК у відставку, не маючи заміни, не можна. На його думку, потрібно з боку Президента і лідерів фракції зібратися для вирішення цього питання і провести усі політичні консультації. Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. Як юрист законопроект про антикорупційні суди, зареєстрований на початку цього року, вона вважає складеним без порушень Конституції. Заступник Голови ВР сказала, що вона разом з командою наполягатиме на прийнятті закону про тимчасово окуповані території. Оксана Сироїд вважає важливість прийняття цього закону через неможливість зараз проводити місії ОБСЄ на Донбасі.  

Куди попрямує Україна з безвізом? Свобода слова, 15.05.2017

0 Коментувати

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Президент України Петро Порошенко. За його словами, Мальта відіграє велику роль адвоката України в Європейському союзі. Разом з Президентом Європарламенту Президент планує підписати на Мальті остаточні документи по безвізовому режиму з ЄС. Цей історичний документ має вступити в силу через 20 днів після підписання.Петро Порошенко розповів, що намагання Росії розколоти нашу державу виявилися невдалими, нашій державі вдалося вистояти, у тому числі у кібервійні. Тому на угоді з асоціацією і безвізовому режимі ми не будемо зупинятися. Президент розповів, що українці одержують 14 тисяч біометричних паспортів на добу. З боку держави також проводяться заходи щодо здешевлення закордонних подорожей для українців.

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Народний депутат, фракція партії «Опозиційний блок», Михайло Папієв. Він вважає що, приймаючи пенсійну реформу, потрібно запитати думки громадян. Політична криза полягає у тому, що немає коаліції – конституційної норми. Народний депутат розповів, що населення України на сьогодні складає від 34 до 36 мільйонів громадян. У цьому, він вважає, повинен зізнатися Уряд.

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Народний депутат, ВО «Батьківщина» Іван Крулько. Він назвав пенсійне забезпечення українців найнижчим в Європі. Крулько вважає, що при безвізовому режимі з цієї причини українці не матимуть багато можливостей подорожувати. Також він висловив стурбування щодо проведення пенсійної реформи.

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Перший заступник Голови Верховної Ради України. Вона розповіла, що питання миру в Україні піднімається в багатьох країнах світу. А наші військові сьогодні захищають безпеку всього європейського континенту. Вона назвала тему звільнення заручників найболючішою для влади: тих, хто знаходиться на окупованих територіях, і тих, хто перебуває в тюрмах РФ. На сьогодні на окупованих територіях знаходиться 128 українських громадян. Допомога евакуйованим вузам, спрощення отримання документів для новонароджених на окупованих територіях – ці питання активно вирішує Перший заступник ВР.

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Народний депутат, фракція партії «Народний фронт» Ігор Лапін. Він вважає, що відправити ЦВК у відставку, не маючи заміни, не можна. На його думку, потрібно з боку Президента і лідерів фракції зібратися для вирішення цього питання і провести усі політичні консультації.

Гість програми «Свобода слова» на ICTV – Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. Як юрист законопроект про антикорупційні суди, зареєстрований на початку цього року, вона вважає складеним без порушень Конституції. Заступник Голови ВР сказала, що вона разом з командою наполягатиме на прийнятті закону про тимчасово окуповані території. Оксана Сироїд вважає важливість прийняття цього закону через неможливість зараз проводити місії ОБСЄ на Донбасі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.05.2017 16:48

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: