УКР
УКР

Video: Кривенко: Державні підприємства – осередок корупції

Гість програми «Свобода слова» на ICTV — Віктор Кривенко, народний депутат фракції партії «БПП», заступник голови комітету з питань бюджету про державні підприємства, виконання коаліційної угоди та залучення стратегічних інвесторів. З п’яти найважливіших реформ, які на сьогодні активно фігурують в обговоренні дві – це приватизація неефективних підприємств і земельна реформа, повинні бути прибутковими для бюджету. У той час як освіта, медицина і пенсійне забезпечення теоретично будуть витратними частинами бюджету. На думку заступника голови комітету з питань бюджету, державних підприємств в Україні не повинно бути. Невелика частина стратегічних підприємств, як Банкнотно-монетний двір, порохові заводи все ж мають належати державі. Решту необхідно перетворити на корпорації. До таких гігантів як «Південний машинобудівний завод» чи завод «Антонов» ефективним буде залучити іноземних інвесторів, поставивши їм жорсткі інвестиційні умови. Виробництво Boeing представлено у 160 країнах світу, тому вони точно вміють краще продавати, аніж наші червоні директори. Він вважає за необхідне створити наглядові ради, організувати ревізійні комісії, аудити, проводити звітність за міжнародними стандартами. Від приватизації дуже сумнівні доходи, тому потрібне залучення стратегічних інвесторів, котрі зруйнують монополію нинішніх директорів. Дивіться повний випуск програми «Свобода слова» про необхідність створення ринку землі від 10 квітня 2017 року.

Кривенко: Державні підприємства – осередок корупції

0 Коментувати

Гість програми «Свобода слова» на ICTV — Віктор Кривенко, народний депутат фракції партії «БПП», заступник голови комітету з питань бюджету про державні підприємства, виконання коаліційної угоди та залучення стратегічних інвесторів.

З п’яти найважливіших реформ, які на сьогодні активно фігурують в обговоренні дві – це приватизація неефективних підприємств і земельна реформа, повинні бути прибутковими для бюджету. У той час як освіта, медицина і пенсійне забезпечення теоретично будуть витратними частинами бюджету.

На думку заступника голови комітету з питань бюджету, державних підприємств в Україні не повинно бути. Невелика частина стратегічних підприємств, як Банкнотно-монетний двір, порохові заводи все ж мають належати державі. Решту необхідно перетворити на корпорації.

До таких гігантів як «Південний машинобудівний завод» чи завод «Антонов» ефективним буде залучити іноземних інвесторів, поставивши їм жорсткі інвестиційні умови. Виробництво Boeing представлено у 160 країнах світу, тому вони точно вміють краще продавати, аніж наші червоні директори.

Він вважає за необхідне створити наглядові ради, організувати ревізійні комісії, аудити, проводити звітність за міжнародними стандартами. Від приватизації дуже сумнівні доходи, тому потрібне залучення стратегічних інвесторів, котрі зруйнують монополію нинішніх директорів.

Дивіться повний випуск програми «Свобода слова» про необхідність створення ринку землі від 10 квітня 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.04.2017 13:54

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: