УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Гройсман: Уряд працює над вдосконаленням пенсійної системи та підняттям зарплат бюджетникам – Свобода слова, 20.03.2017

Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман, став ключовим гостем програми «Свобода слова» на ICTV. Під час свого виступу він розповідав не лише про наслідки рішення РНБО стосовно блокади окремих районів Донбасу, а й про план майбутньої реінтеграції, коли слід буде повністю відновлювати ті території, на яких зараз відбуваються воєнні дії. «Донбас – це Україна. Ми маємо об’єднатися для того, щоб виграти боротьбу і побудувати те, що нас буде не роз’єднувати, а поєднувати в майбутньому» – це основні тези, що проходили наскрізною лінією через весь виступ Прем’єр-міністра України. Також Володимир Гройсман приділив значну увагу майбутнім планам Уряду, зокрема, питанню вдосконалення пенсійної системи та підняттю заробітних плат для вчителів.

Гройсман: Уряд працює над вдосконаленням пенсійної системи та підняттям зарплат бюджетникам – Свобода слова, 20.03.2017

0 Коментувати

Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман, став ключовим гостем програми «Свобода слова» на ICTV.

Під час свого виступу він розповідав не лише про наслідки рішення РНБО стосовно блокади окремих районів Донбасу, а й про план майбутньої реінтеграції, коли слід буде повністю відновлювати ті території, на яких зараз відбуваються воєнні дії.

«Донбас – це Україна. Ми маємо об’єднатися для того, щоб виграти боротьбу і побудувати те, що нас буде не роз’єднувати, а поєднувати в майбутньому» – це основні тези, що проходили наскрізною лінією через весь виступ Прем’єр-міністра України.

Також Володимир Гройсман приділив значну увагу майбутнім планам Уряду, зокрема, питанню вдосконалення пенсійної системи та підняттю заробітних плат для вчителів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.03.2017 11:09

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: