УКР
УКР

Video: Чи будемо ми платити більше за газ? Свобода слова, 3.04.2017

Першим спікером «Свободи слова» був Дмитро Вовк, який заявив, що Нацкомісія забезпечує якісні безпечні та надійні послуги, прозорість та зрозумілість оплати за газ,  стабільну роботу газотранспортної системи та розподільчих мереж і зазначає про переваги для споживачів: прозорість і зрозумілість для користувачів, можливість змінювати свого постачальника, безпека та надійність газопостачання, облік  для кожного громадянина, а також пояснює, яким чином 75 % населення України зможуть  отримати зменшені рахунки по оплаті за газ. Дмитро Вовк заспокоїв населення: підвищення ціни на природній газ та електроенергію не буде, тарифи є найнижчими в Європі.   Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про поділ населення на 3 категорії згідно з використанням природного газу - приготування їжі, підігріву води та опалення житла і зазначив,  хто споживає найменше – платить більше. Міністр зазначив, що програми соціального захисту після введення нового тарифів діяти не будуть.   Народний депутат Сергій Соболєв зазначив, що нова ціна на газ не підлягає субсидіюванню, розповів про проблеми, з якими стикаються споживачі при підключенні газу та зауважив про диференційовану ціну на газ для населення та підприємств. Підкреслив, що ціна на газ є завищеною та необґрунтованою.   Народний депутат Ніна Южаніна розповіла про причини скорочення видобутку природного газу, про знижені ставки для нових родовищ, та зазначила про фактори, які забезпечать зниження вартості природного газу в Україні.   Народний депутат Михайло Папієв розкритикував діяльність НАК «Нафтогаз України», обговорив закон України про функціонування ринку природного газу України, зазначив про переплату у 5 разів  за підключену потужність та ліквідацію системи оплати в залежності від нормативів споживання   Народний депутат Вікторія Войціцька розповідає про запровадження ринку газу, його демонополізування, повернення активів з газопостачання державі, зауважила про проблеми, з якими стикаються українці при перерахуванні платіжок, обговорила закон України про функціонування ринку природного газу України.

Чи будемо ми платити більше за газ? Свобода слова, 3.04.2017

0 Коментувати

Першим спікером «Свободи слова» був Дмитро Вовк, який заявив, що Нацкомісія забезпечує якісні безпечні та надійні послуги, прозорість та зрозумілість оплати за газ,  стабільну роботу газотранспортної системи та розподільчих мереж і зазначає про переваги для споживачів: прозорість і зрозумілість для користувачів, можливість змінювати свого постачальника, безпека та надійність газопостачання, облік  для кожного громадянина, а також пояснює, яким чином 75 % населення України зможуть  отримати зменшені рахунки по оплаті за газ. Дмитро Вовк заспокоїв населення: підвищення ціни на природній газ та електроенергію не буде, тарифи є найнижчими в Європі.

 

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про поділ населення на 3 категорії згідно з використанням природного газу – приготування їжі, підігріву води та опалення житла і зазначив,  хто споживає найменше – платить більше. Міністр зазначив, що програми соціального захисту після введення нового тарифів діяти не будуть.

 

Народний депутат Сергій Соболєв зазначив, що нова ціна на газ не підлягає субсидіюванню, розповів про проблеми, з якими стикаються споживачі при підключенні газу та зауважив про диференційовану ціну на газ для населення та підприємств. Підкреслив, що ціна на газ є завищеною та необґрунтованою.

 

Народний депутат Ніна Южаніна розповіла про причини скорочення видобутку природного газу, про знижені ставки для нових родовищ, та зазначила про фактори, які забезпечать зниження вартості природного газу в Україні.

 

Народний депутат Михайло Папієв розкритикував діяльність НАК «Нафтогаз України», обговорив закон України про функціонування ринку природного газу України, зазначив про переплату у 5 разів  за підключену потужність та ліквідацію системи оплати в залежності від нормативів споживання

 

Народний депутат Вікторія Войціцька розповідає про запровадження ринку газу, його демонополізування, повернення активів з газопостачання державі, зауважила про проблеми, з якими стикаються українці при перерахуванні платіжок, обговорила закон України про функціонування ринку природного газу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

04.04.2017 11:21

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: