УКР
УКР

Video: Блокада ОРДЛО: за і проти – Свобода слова, 30.01.2017

Обстріли в Авдіївці можуть перерости в гуманітарну катастрофу, адже через пошкодження енерго- та теплових мереж, в місті немає ані електрики, ані газу, ані води. Тим часом, обговорюється питання торгівельної блокади ОРДЛО, адже навіть під час бойових дій деякі бізнесмени не зупиняли торгівлю з окупованими територіями. Дізнайтеся більше в новому випуску «Свободи слова» від 30.01.2017.   Питанням, винесеним на голосування, було: Чи підтримуєте ви торгівельну блокаду ОРДЛО? «Так» відповіли 42%, «ні» – 58%. Прем’єр міністр Володимир Гройсман розповідав про ситуацію з Авдієвкою, наголошуючи на заходах, які вже були вжиті аби покращити ситуацію для місцевих мешканців. Він оголосив, що є декілька можливих планів порятунку людей: у разі припинення шквальних обстрілів, спеціалісти налагодять всі системи, а якщо активні бойові дії продовжаться – можлива евакуація мешканців міста. Зараз влаштовані пункти обігріву, медична допомога і т.д. Начальник штабу блокади Сергій Акимович впевнений, що якщо не зупинити торгівлю між деякими бізнесменами, що наживаються на війні, та окупованими територіями – війна не закінчиться. Він пояснив, що спочатку штаб створювався з метою змусити бойовиків повернути українських військовополонених, але тепер головна мета блокади – наступити на кишені олігархам. Заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд давно виступає за блокаду торгівлі з ОРДЛО, адже бізнес, який ведеться з окупованими територіями – це бізнес на крові. Пані Сироїд вважає, що якщо не зупинити людей, яким вигідна війна, то вона ніколи не закінчиться. Народний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул підкреслив, що він завжди був за дипломатичне вирішення конфлікту, адже військові дії тільки діють на руку всім, кому вигідна ця війна. Він зауважив, що вважає роботу МНС надзвичайно професійною, а заходи влади щодо Авдіївки – виваженими та своєчасними. Нардеп фракції «БПП» Сергій Рудик категорично проти блокади торгівлі з окупованими територіями, принаймні проти повної блокади у всіх сферах. Але з контрабандою, на думку Сергія, треба боротися всіма засобами. Він виказав думку, що не можна покинути українських громадян, які за різними причинами знаходяться на окупованих територіях і ділити людей на «наших» і «чужих». Дивіться новий випуск «Свободи слова» від 30 січня 2017 року!

Блокада ОРДЛО: за і проти – Свобода слова, 30.01.2017

0 Коментувати

Обстріли в Авдіївці можуть перерости в гуманітарну катастрофу, адже через пошкодження енерго- та теплових мереж, в місті немає ані електрики, ані газу, ані води. Тим часом, обговорюється питання торгівельної блокади ОРДЛО, адже навіть під час бойових дій деякі бізнесмени не зупиняли торгівлю з окупованими територіями. Дізнайтеся більше в новому випуску «Свободи слова» від 30.01.2017.  

Питанням, винесеним на голосування, було: Чи підтримуєте ви торгівельну блокаду ОРДЛО? «Так» відповіли 42%, «ні» – 58%.

Прем’єр міністр Володимир Гройсман розповідав про ситуацію з Авдієвкою, наголошуючи на заходах, які вже були вжиті аби покращити ситуацію для місцевих мешканців. Він оголосив, що є декілька можливих планів порятунку людей: у разі припинення шквальних обстрілів, спеціалісти налагодять всі системи, а якщо активні бойові дії продовжаться – можлива евакуація мешканців міста. Зараз влаштовані пункти обігріву, медична допомога і т.д.

Начальник штабу блокади Сергій Акимович впевнений, що якщо не зупинити торгівлю між деякими бізнесменами, що наживаються на війні, та окупованими територіями – війна не закінчиться. Він пояснив, що спочатку штаб створювався з метою змусити бойовиків повернути українських військовополонених, але тепер головна мета блокади – наступити на кишені олігархам.

Заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд давно виступає за блокаду торгівлі з ОРДЛО, адже бізнес, який ведеться з окупованими територіями – це бізнес на крові. Пані Сироїд вважає, що якщо не зупинити людей, яким вигідна війна, то вона ніколи не закінчиться.

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул підкреслив, що він завжди був за дипломатичне вирішення конфлікту, адже військові дії тільки діють на руку всім, кому вигідна ця війна. Він зауважив, що вважає роботу МНС надзвичайно професійною, а заходи влади щодо Авдіївки – виваженими та своєчасними.

Нардеп фракції «БПП» Сергій Рудик категорично проти блокади торгівлі з окупованими територіями, принаймні проти повної блокади у всіх сферах. Але з контрабандою, на думку Сергія, треба боротися всіма засобами. Він виказав думку, що не можна покинути українських громадян, які за різними причинами знаходяться на окупованих територіях і ділити людей на «наших» і «чужих».

Дивіться новий випуск «Свободи слова» від 30 січня 2017 року!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

31.01.2017 13:43

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: